Spawanie metodą PJ (m/ż)

Spawanie metodą PJ

Od zaraz praca w Niemczech! Poszukujemy dla naszego klienta (firma budowlana): Spawacz (Spawanie metodą PJ | ✓ | prostopadłe spawanie z góry na dół)

do Mülheim, Essen, Oberhausen, Düsseldorf i najbliższe okolice (Vollzeit)

Nasze oferty

Zarobki

Dobra płaca  Otrzamają Państwo takie samo wynagrodzenie jak niemieccy pracownicy ponieważ obowiązują tutaj płacowe taryfy budowlane (BRTV)

Zatrudnienie

Otrzymacie Państwo stałą umowę z niemiecką firmą Mają Państwo do wyboru pracę długoterminową lub na krótki czas

Warunki zatrudnienia

Możecie Państwo sami zadecydować czy chcecie pracować dłuższy czas, czy 3 lub 6 lub 9 miesięcy W tej firmie istnieje wiele możliwości  Nie jest to praca tymczasowa tylko stała praca w przedsiębiorstwie w Niemczech (stałe zatrudnienie)

Premia

Dobra płaca i wiele innych korzyści Punktualna wypłata  Państwo otrzymacie 30 dni płatnego urlopu Nie potrzebują Państwo wykształcenia ani doświadczenia w zawodzie Jeżeli nie posiadają Państwo numeru podatkowego w Niemczech, otrzymają go wraz z podjęciem tej pracy Nie muszą Państwo pracować w czasie złej pogody i ortrzymają mimo to zapłatę Znany zleceniodawca Bezpieczne i nowoczesne miejsce pracy Pomoc przy dojazdach i w znalezieniu noclegu Osoba kontaktowa na miejscu i w biurze  Urozmaicone zadania  Możliwości dalszego kształcenia (np. maszyny, duże i małe urządzenia itd.)  Pracownik nie zostanie pozostawiony samemu sobie ale zostanie przyuczony

Obowiązki

Zakres obowiązków jako spawacz (do tej pracy)
Państwo będą wykonywać samodzielne prace spawalnicze (Prostopadłe spawanie z góry na dół - Spawanie metodą PJ) przy rurociągach Do tego dochodzi obrabianie różnych grubości ścian rur we wszystkich obszarach rurociągów

Profil

Jakie cechy powinien posiadać pracownik
Prostopadłe spawanie z góry na dół Spawanie metodą PJ Nie WIG spawacz  Nie MAG spawacz Umiejętności spawacza według DIN EN 287-1 ( Składam podanie ✓ ) Doświadczenie w zaopatrzeniu energetycznym gazu, wody i ogrzewania Doświadczenie jako spawacz przy przeprowadzaniu rurociągów w ziemi Spawanie rur stalowych (w ziemi) Umiejętność pracy w zespole dobra znajomość języka niemieckiego

Dwa proste kroki do wysłania podania

Krok 1

Nazwisko, Email, Numer telefonu

Krok 2

Kliknąć "Teraz wysłać"

Obiecujemy

Zameldujemy się

Wskazówka

Ta praca jest obsadzona przez Frisco-One Köln / Niemcy. Przedsiębiorstwo jest odnoszącą sukcesy spółką budowlaną w Niemczech, specjalizującą się w budownictwie głębokościowym i rurociągowym. W trzecim pokoleniu posiada dużo więcej niż 100 pracowników, którzy tworzą różnorodne i interesujące zespoły. Firma ta jest miejscem zastosowania przyszłościowych technik zaopatrzenia i usuwania odpadów. Tutaj zrozumiano, że pracownik jest na ważnej pozycji. Otwarta komunikacja i zróżnicowanie kulturowe są pozytywne, dlatego pracownicy są postrzegani jako koledzy i traktowani uczciwie i z szacunkiem.

pracowac-w-niemczech.pl ?!

Na stronie pracowac-w-niemczech.pl znajdują się oferty pracy dla każdego. Oferty pracy pochodzą ze wszystkich branż, przede wszystkim z przemysłu, handlu, składów i inwentaryzacji. Nam nie chodzi tylko o samą pracę ale o pracę przynoszącą sukcesy i o pracownika! Pracowac-w-niemczech.pl jest zamkniętym portalem pracy. Wszystkie rodzaje ofert są zewidencjonowane i obsadzone przez powiązane firmy. Ta strona prezentuje wolne etaty przekazane do dyspozycji.

Na tę kategorię pracy oddano 4.8 na 5 Punkten punktów ( 28 głosów )